مهاجرت به استرالیا | اقامت استرالیا از طریق کار

مهاجرت به استرالیا

شرایط و روش های مختلف برای مهاجرت به استرالیا

استرالیا سرزمین کانگوروها، فرصت‌های بسیاری برای کارگران ماهر فراهم می‌کند که می‌خواهند به استرالیا مهاجرت کنند. انواع مختلفی از گزینه‌های ویزای در دسترس برای مهاجرت به استرالیا وجود دارد. اگر شما به شدت ماهر هستید و می‌خواهید  آینده شغلی خود را بسازید، می‌توانید با مهاجرت ماهر به استرالیا بروید. مهاجرت نیروی کارماهر مبتنی بر یک سیستم مبتنی بر نقطه است که حداقل ۶۰ امتیاز را کسب می‌کند.

محاسبه نقاط مهاجرت استرالیا

دسته‌های اصلی مهاجرت ماهر استرالیا عبارتند از:

ویزای مستقل ماهر، ۱۸۹ – در این دسته از ویزا، نامزدها که به شدت مهارت دارند و مورد تقاضا دولت استرالیا یا قلمرو دولتی قرار دارند می‌توانند برای زیر رده ویزای خود قرار بگیرند. ویزای مستقل ماهر به هیچ حمایت دولتی یا خانوادگی نیاز ندارد. شما می‌توانید با ارسال  EOI به طور مستقیم درخواست ویزا کنید.

نامزد دریافت ویزا – ۱۹۰ – در این دسته از ویزا، کاندید شدن توسط دولت یا قلمرو دولت در استرالیا با مهارت‌های مورد تقاضا در کشور / قلمرو استرالیا مورد نیاز است. شما به علاوه ۵ امتیاز از کاندید شدن را کسب خواهید کرد. پروفایل متقاضی باید با لیست STSOL مطابقت داشته باشد.

۴۸۹ ویزا منطقه‌ای ماهر – این گروه از ویزا به شما این امکان را می‌دهد که در استرالیا زندگی کنید و برای کسب اقامت دائم در استرالیا کار کنید. متقاضی باید از منطقه خاصی نامزد شود، ایالتی که در آن باید برای ۱ سال کار کند و باید حداقل ۲ سال در آن منطقه بماند تا اقامت دائم داشته باشد.

جزئیات مهاجرت  نیروی ماهر به استرالیا

در زیر فرآیند درخواست برای مهاجرت استرالیا وجود دارد

۱. متقاضی باید نمره خوب داشته باشد.

۲. اگر چه امتیاز امتیاز حداقل ۶۰ نقطه است اما بالاتر از ۶۰ احتمال دعوت را افزایش می‌دهد.

۳. تجربه کار باید با اشغال فهرست‌شده در STSOL مطابقت داشته باشد.

۴. تست مهارت مثبت از طرف ارگان های مورد تاکید.

۵. اگر درخواست ویزای دولتی یا منطقه‌ای اعمال شود، باید از ایالت خاصی نامزد شود.

۶. ارسال EOI.

۷. بعد از دریافت دعوت می‌توانید به آخرین مرحله ارائه اسناد و مدارک کامل بروید.

۸. شما باید برای ویزای PR استرالیا در عرض ۶۰ روز دعوت درخواست بدهید.

این فرآیند درخواست برای مهاجرت ماهر استرالیا است، چندین دسته ویزا برای اهداف مختلف وجود دارد، از جمله ویزای سرمایه‌گذار استرالیایی برای دارنده کسب‌وکار, تاسیس کسب‌وکار جدید در استرالیا، ویزای خانواده سلطنتی برای مهاجرت خانواده کامل به استرالیا، ویزای توریستی استرالیا به عنوان ویزای موقت.

اگر شما از دریافت فرآیند ویزای PR  یک تیم مشاور مهاجر خوب می‌تواند شما را به خوبی هدایت کند. آن‌ها به شما در کاهش زمان پردازش PR با مرحله راهنمایی گام کمک می‌کنند. بنابراین، سرویس‌های مشاورین ما ،ویزا را با بهترین متخصصان مهاجرت انتخاب کنید..