برنامه مهاجرت استانی | آخرین نتایج 2018

آخرین نتایج برنامه مهاجرت استانی کانادا

برنامه مهاجرت استانی اکسپرس اینتری از رویکردهای مختلفی برای انتخاب نامزدها استفاده می‌کند – ۳ نمونه از  هفته گذشته

۶۰۰ امتیاز، نامزد استانی یا pnp با ارزش ترین عامل تحت سیستم رتبه‌بندی جامع Express Entry’s است.

مهاجرت استانی کانادا

 

ایالات های کانادا روش‌های گوناگونی را برای انتخاب داوطلبان ورودی اکسپرس به کار می‌گیرند و از آن‌ها دعوت می‌کنند برای اقامت دائم و مهاجرت به کانادا درخواست دهندو هفته گذشته سه مورد از آن‌ ها که عبارتند از نوا اسکوشیا، جزیره پرنس ادوارد و اونتاریو این اقدام را انجام دادند.

داوطلبان اکسپرس اینتری که یک نامزدی استانی را دریافت می‌کنند ۶۰۰ امتیاز اضافی به امتیاز رده‌بندی اکسپرس اینتری شان داده می‌شود، که نامزدی را با ارزش ترین عامل معرفی می‌کند و به طور موثر یک دعوت برای اقامت دائم کانادا را تضمین می‌کند.

رویکردهای مختلفی برای مسیرهای مهاجرت استانی مرتبط با ورودی برای انتخاب کاندیداها در هفته گذشته بکار گرفته شد.

برنامه مهاجرت استانی کانادا (PNP) به ایالات و مناطق شرکت ‌کننده اجازه می‌دهد تا تعدادی از نامزدهای مهاجرت اقتصادی برای اقامت دائم در هر سال را معرفی کنند.

هر استان و قلمرو با PNP حداقل یک جریان برای داوطلبان در سیستم اکسپرس اینتری فدرال دارد، که مجموعه نامزدهای سه برنامه مهاجرت اقتصادی ماهر فدرال کانادا – کلاس کارگر ماهر فدرال، طبقه کارگر ماهر فدرال و رده سابقه کاری کانادایی را مدیریت می‌کند.

در سال ۲۰۱۷، بیش از 17000 تن از داوطلبان ورودی اکسپرس اینتری که برای مهاجرت دائم به کانادا درخواست دادند، یک نامزد استانی را داشتند که افزایشی بیش از ۴۰۰۰ نفر را از سال ۲۰۱۶ داشته ‌است.

معرفی استانی می‌تواند برای داوطلبان ورودی اکسپرس که به دنبال افزایش نمره سیستم رتبه‌بندی جامع (CRS) هستند، ارزشمند باشد، که برای تعیین رتبه‌بندی نامزدها در استخر اکسپرس اینتری به کار می‌رود.

سه جریان PNP که ما در عمل در این هفته دیدیم به ویژه با داوطلبان ورودی اکسپرس محبوب هستند، زیرا آن‌ها به پیشنهاد کار کانادایی و یا حداقل نمره CRS برای واجد شرایط بودن نیاز ندارند.

برای اینکه بفهمید آیا شما صلاحیت ورود به استخر اکسپرس اینتری را دارید، با ما تماس بگیرید.

نوا اسکوشیا:

در روز شنبه، ۱۷ نوامبر نوا اسکوشیا رده B از تقاضا را باز کرد: جریان اکسپرس اینتری، که اجازه می‌دهد تا داوطلبان واجد شرایط ورود به طور فعال برای نامزدی استانی درخواست دهند.

رده B آخرین نمونه باقیمانده از یک گروه PNP است که بر روی آن چه که اولین پایه است، عمل می‌کند. این به این معنی است که زمانی که افتتاح می‌شود، درخواست‌ها از داوطلبان را می‌پذیرد تا زمانی که یک سهمیه برطرف شود، که معمولاً به سرعت رخ می‌دهد.

دریافت ۱۷ نوامبر نمونه‌ای از این فرآیند بسیار رقابتی بود و به ۲۲۵ کاربرد در کم‌تر از دو ساعت رسید.

به منظور واجد شرایط بودن برای دسته B، داوطلبان ورودی اکسپرس نیاز به ارائه یک پیشنهاد کار در نوا اسکوشیا ندارند، اما آن‌ها باید در یکی از ۱۱ شغل فرصتی ایالت، در میان معیارهای دیگر تجربه کاری داشته باشند.

جزیره پرنس ادوارد:

جزیره پرنس ادوارد استان همجوار نوا اسکوشیا، همچنین از نامزدهای اکسپرس اینتری در قرعه‌کشی ۱۵ نوامبر از طریق بیان خود از سیستم بهره دعوت کرد.

این سیستم برای رتبه‌بندی داوطلبان ورودی اکسپرس که خودشان را در برنامه نامزد استانی جزیره پرنس ادوراد و داوطلبانی که یک پروفایل در این استان مشخص کرده‌اند، استفاده می‌شود.

پروفایل‌های EOI به مجموعه داوطلبان واجد شرایط برای مقوله اکسپرس اینتری خود وارد می‌شوند و آن‌ها براساس قدرت امتیازات اعطا شده به عواملی مانند آموزش، تجربه کاری و مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی رتبه‌بندی می‌شوند.

سپس جزیره پرنس ادوارد آن ها را از طریق قرعه‌کشی ماهیانه از استخر انتخاب می‌کند. از زمان تعویض به سیستم EOI در فوریه،

در جزیره پرنس ادوارد ۱۰ موردمرتبه از این روش استفاده شده ‌است.

جزیره پرنس ادوراد یکی از چهار استان است که در حال حاضر یک سیستم EOI برای مدیریت pool های PNP به کار می‌برد. استان‌های دیگر شامل بریتیش کلمبیا، مانیتوبا و ساسکچوان است.

سیستم‌های EOI برای مدیریت استخر اکسپرس اینتری فدرال و بانک کاندیدها برای برنامه کارگر ماهر کبک به کار می‌روند.

برای ارزیابی شایستگی شما برای مهاجرت استانی، شرایط خود را برای ما ارسال کنید.

انتاریو:

یک مسیر اکسپرس اینتری دیگر که مبتنی بر درخواست برای نامزدی استانی در هفته گذشته مشاهده کردیم، یکی از سه جریان اکسپرس اینتری انتاریو بود.

جریان اولویت‌ها – جریان سرمایه انسانی ماهر، جریان کارگر ماهر فرانسوی‌زبان و جریان کسبه ماهر – غیرفعال در نظر گرفته می‌شوند زیرا داوطلبان ورود اکسپرس نمی‌توانند به طور فعال به درخواست خود برای معرفی کاندید شدن در میان آن‌ها توجه کنند.

OINP یا همان برنامه نامزد شدن (مهاجرت به کانادا) توسط استان انتاریو به شدت وابسته به جریانات مربوط به اکسپرس اینتری هستند، که در کنار هم برای ۹۵ درصد از   6600نامزدهای صادر شده توسط انتاریو در سال جاری مسئول بوده‌اند.  سرمایه انسانی به تنهایی  3534 نامزد داشت که پس از آن جریان کارگر ماهر فرانسوی ‌زبان با 1476  و جریان کسبه ماهر با 1445 در جایگاه های بعدی قرار گرفتند

روندی که در هفته گذشته قابل توجه بود،انتخاب شدن کارگر ماهر فرانسوی‌ زبان بود که در حال حاظر صدور دعوت‌های تقریباً هفتگی به داوطلبان اکسپرس اینتری بود که معیارهای مهارتی زبان انگلیسی و انگلیسی اش را برآورده می‌کردند،

ارسال یک پروفایل اکسپرس اینتری اولین قدم مورد نیاز است تا توسط این جریان‌های OINP در نظر گرفته شود.

هم اکنون کانادا برنامه های بسیار گسترده ایی برای مهاجرت قانونی به کانادا دارد. برای اینکه سریع ترین و راحت ترین روش مهاجرت به کانادا انتخاب کنید, با دفتر ما تماس بگیرید.