اکسپرس اینتری کانادا اکتبر 2018

اکسپرس اینتری کانادا

نتایج اکسپرس اینتری اکتبر 2018 کانادا_استقبال کانادا از مهاجرین جدید

آماده شدن برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری 2018برای شکستن رکورد سال قبل

ماه گذشته، دولت کانادا بیش از دو برابر تعداد دعوت‌ها برای اقامت دائم برای داوطلبان ورودی اکسپرس اینتری نسبت به  اکتبر ۲۰۱۷ صادر کرد، و آن را کم‌تر از ۱۲۰۰۰ دعوت از کل سال گذشته به جای گذاشت.

مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC)  طبق سه برنامه بیرون کشیدن دعوت نامه در ماه گذشته، 11700، دعوت نامه را برای اعمال خود صادر کردند که بیش از دو برابر ITAs صادره در اکتبر ۲۰۱۷ منتشر کردند.

بعد از بیرون کشیدن دعوت نامه ها برای مهاجرت قانونی به کانادا در ماه اکتبر تعداد  ITAsصادر شده به نامزدهای اکسپرس اینتری در سال ۲۰۱۸ به 70400رسید. و IRCC  تنها  11823دعوت از شکستن رکورد اکسپرس اینتری سال ۲۰۱۷ که به86023 نفر رسیده بود فاصله دارد.

سیستم اکسپرس اینتری فدرال مجموعه نامزدها برای سه برنامه مهاجرت اقتصادی ماهر فدرال کانادا – کلاس کارگر ماهر فدرال، طبقه کارگر ماهر فدرال و رده سابقه کاری کانادایی را مدیریت می‌کند.

به داوطلبان واجد شرایط امتیاز تحت سیستم رتبه‌بندی جامع (CRS) داده می‌شود که موقعیت آن‌ها را در استخر اکسپرس اینتری تعیین می‌کند و تعدادی از بالاترین ردیف را از طریق قرعه‌کشی منظم از طرف استخر می‌فرستند.

سیستم اکسپرس اینتری کانادا که در ژانویه ۲۰۱۵ معرفی شد، اکنون اصلی‌ترین عامل مهاجرت اقتصادی به کشور است.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و از این روش بسیار مفید برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید.